تاریخ : شنبه 28 اردیبهشت 1392 | 01:53 ب.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی
درس اول
یکی از کارهائی که باید اولویت بالائی برای شما داشته باشد، جمع آوری آدرس پست الکترونیک بازدید کنندگان سایت شما است.  از زمان شروع سایت، به جمع آوری آدرسها بپردازید. تهیه یک لیست از مشتریان بالقوه خدمات شما، یک باید است. هرچند ارائه یک خبرنامه الکترونیک بسیار عالی است ولی خیلی ضروری نیست. شما می توانید به لیست خود، تغییرات سایت، محصولات جدید یا هرچیز دیگری که دوست دارید ارسال کنید.
توجه داشته باشید که تا زمانی که لیست شما کوچک است، می توانید آنرا توسط نرم افزار پست الکترونیک موجود در رایانه خود پیش ببرید ولی وقتی لیست شما بزرگ شود، مثلا از 100 آدرس بیشتر شود، دیگر باید به دنبال ابزارهای مخصوص مدیریت لیست باشید و یا از سایت های مخصوص این کار استفاده کنید. هرچند شخصا تمایلی به نام بردن از سایت خاصی برای این کار ندارم، ولی چون خدمات سایت 
www.ymlp.com کمک بزرگی در این زمینه برای من بوده، همیشه آن را به دیگران پیشنهاد می کنم. سایت یاهو هم خدمات مناسبی در این زمینه ارائه می کند.

درس دوم
سایت شما ممکن است باعث پیروزی یا شکست شما شود. یک سایت با ظاهر حرفه ای نقش اساسی در موفقیت شما دارد. اگر در طراحی یک سایت حرفه ای چندان مهارت ندارید، حتما یک نفر حرفه ای برای این کار استخدام کنید. توجه داشته باشید که سایت حرفه ای به معنی یک سایت با امکانات گرافیکی بالا و بخشهای متحرک و یا حتی بخشهای Flash نیست. سایت حرفه ای در نگاه اول ممکن است خیلی هم ساده به نظر آید ولی ساختارمناسب، راحتی حرکت در سایت، دسترسی سریع به اطلاعات، سرعت بالا آمدن مناسب (مخصوصا با خطوط نه چندان مناسب ما)، وجود خدمات مناسب، خدمات پشتیبانی مناسب، پشتیبانی مناسب از زبان های مختلف و پارامتر های متعدد دیگری در حرفه ای شدن سایت شما موثر هستند. وجود یک مشاور در این زمینه در کنار شما، خیلی به شما کمک می کند.

درس سوم
اگر می خواهید پول زیادی بدست آورید، باید یک بازار خاص را انتخاب کنید که نیاز ویژه ای از مشتری را پاسخ دهد. مردم محصولات و خدماتی که نیاز شخصی آنها را پاسخ  دهند خیلی دوست دارند. اگر شما نفر اول در برآوردن این نیاز باشید، برنده هستید. سعی نکنید در سایت 

ادامه مطلب

طبقه بندی: مقالات، 

تاریخ : شنبه 28 اردیبهشت 1392 | 01:50 ب.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی

آیا هیچ وقت آدم های شاد و موفقی را که به رویاهایشان رسیده اند، دیده اید؟

تا به حال خواسته اید از آنها بپرسید که نظرشان درباره خودشان چیست و اصلاً

دنیا را چگونه می بینند؟سالهاست که در خصوص افراد موفق که در تجارت،

ورزش و دیگر رشته ها موفقند، تحقیق می شود. در این سالها بعضی باورهای

مهم و اساسی درباره این انسان های موفق به اثبات رسیده است. باورهای

ما پنجره ای هستند که ما به آن به دنیا نگاه می کنیم. آنها تمام زمینه های

زندگی مان را شکل می دهند. اگر تصمیم بگیرید با نظر مثبت به زندگی نگاه کنید،

دیدگاه شما خوش بینانه و قدرتمند می شود و خیلی زود از این طرز برخورد با

دنیای اطرافتان بهره می برید.

جفری پریستون بزوس (Jeffrey Preston Bezos) موسس وب سایت آمازون


ادامه مطلب

طبقه بندی: مقالات، 

تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 | 03:30 ب.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی

نحوه کارکرد سایت

تمامی عزیزانی که صاحب وبلاگ و یا وب سایت هستند از این پس می توانند براحتی اقدام به کسب درآمد نمایند!
شما کافی است پس از ثبت نام در سیستم همکاری در فروش ما و دریافت کد محصولات، آن را در قسمتی از وب سایت و یا وبلاگتان قرار دهید. بازدید کنندگان از سایت شما با دیدن بنر محصولات ما و کلیک بروی آن ها در صورت تمایل با پر کردن فرم مربوطه اقدام به خرید می کنند. پس از ثبت خرید در سیستم (که با نام شما ثبت می شود و در پنل خود نیز می توانید پیگیری کنید) در صورت پستی بودن شیوه خرید، ما با تماس تلفنی با فرد خریدار از تمایل ایشان برای خرید اطمینان کسب می کنیم. در صورت تمایل به خرید، سریعا اقدام به بسته بندی محصولات میکنیم و سپس آن را به کمک شرکت همکار (پارس پیک) از طریق شبکه گسترده پستی برای فرد خریدار ارسال می کنیم. پس از چند روز خریدار ضمن دریافت محصول از مامور پست هزینه آن را به ایشان می پردازند.

تسویه حساب پورسانت همکاری شما وبمستر گرامی برای سفارشات توزیع شده (وصول شده) و سفارشات نقدی تایید شده (پرداخت شده) در آخر هر هفته و بدون در نظر گرفتن کف پرداخت به حساب شما واریز می گردد. پس با این اوصاف شما اصلا نیازی به هیچ گونه فعالیتی اعم از سرمایه گذاری، بسته بندی، ارسال محصولات و... در این زمینه ندارید! فقط کافی است این را بدانید که سود و فروش شما متناسب با میزان بازدید از وب سایتتان است! حتی ما به شما آموزش های لازم برای افزایش فروش را هم می دهیم


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیستم های کسب درامد از وبلاگ، 

تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت 1392 | 11:37 ق.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی

هرکسی به نحوی در کار فروش است. مهم نیست که چه می کنید. کل زندگی شما فرایند مداوم ارتباط برقرار کردن، متقاعد کردن و تأثیرگذاردن بر دیگران است. تنها یک سؤال می ماند و آن این که: “چقدر در این کار ماهرهستید؟”

برای فوق ستاره ی فروش شدن فقط کافی است۲۱ روش عالی را یاد گرفته و هر روز تمرین کنید. وقتی شروع به تمرین این ایده ها کنید نتیجه را بی درنگ خواهید دید.

۱- متعهد به حد اعلا باشید: همین امروز تصمیم بگیرید که یکی از بهترین فروشندگان رشته خود شوید. مسیر را بروید و ادامه دهید تا به هدف خود برسید.

۲- به گونه ای عمل کنید که گویی شکست غیر ممکن است: کاری را که از آن می ترسید انجام دهید.همین امروز تصمیم بگیرید با ترس شکست و جواب رد که شما را از پیشرفت باز میدارد، روبرو شوید و به هر طریقی شده کار خود را انجام دهید.

۳- با تمام وجود به فروش بپردازید: تعهد ۱۰۰% به حرفه ی فروش، شرکت خود، محصولات و خدمات خود و به مشتری های خود داشته باشید و با تمام وجود کار کنید.

۴- خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی در ذهن مشتری جا بیندازید: خود را یک مشاور، یک راهنما و یک منبع ارزشمند برای مشتری بدانید. در هر تعامل با مشتری مثل یک مشاور رفتار کنید.

۵- برای هر تماس تلفنی آمادگی کامل داشته باشید: پیش از اولین ملاقات با مشتری تکالیف خود را انجام دهید. هراطلاعاتی میتوانید درباره ی وی و تجارتش پیدا کنید تا ثابت نمایید میتوانید بیشترین خدمت را به او بکنید.

۶- خود را وقف یادگیری مستمر کنید: هرروز چیز تازه ای یاد بگیرید تا کمکتان کند در فروش با مهارت تر و مؤثرتر 


ادامه مطلب

طبقه بندی: مقالات، 

تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 | 03:03 ب.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی

یکی از شیوه های تبلیغات استفاده از تبلیغات متنی است .یکی از عواملی که باعث شده استفاده از تبلیغات بنری به شدت کاهش یابد عادت کردن چشم کاربران به این بنر ها می باشد که باعث شده کاربران بنر ها را نادیده بگیرند.

شما از تبلیغات متنی می توانید مثل استفاده از بنر آن ها را در هر جای سایتتان که خواستید قرار دهید.

سایت زیر یک نمونه از سایتی است که از تبلیغات متنی استفاده می کند و آن ها را در بین پست ها خود قرار داده است.

نمونه یک سایت که از تبلیغات متنی استفاده می کند.تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  

  • فال انبیاء
  • غاز
  • ضایعات
  • ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو