تبلیغات
کسب درآمد از وبلاگ نویسی - کسب درآمد با استفاده از پاپ آپ
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت 1392 | 10:18 ق.ظ | نویسنده : کاوه ده نمکی
یکی از روش  هایی که شما می توانید از آن کسب درآمد کنید استفاده از سیستم هایی است که به ازای کد پاپ آپ  پرداخت انجام می دهند.
استفاده از کد های پاپ آپ در وبلاگ چندین مزیت دارد:
1-در بلاگ هیچ بنر یا نوشته یا عکسی نمایش داده نمی شود و شما می توانید در کنار سیستم های کسب درآمد دیگر از آن استفاده کنید.
2-قرار دادن بنر سرعت لود وبلاگ شما را پایین می آورد ولی چون در پاپ آپ بنر نمایش داده نمی شود سرعت لود سایت شما را کم نخواهد کرد.
روش کار در این سیستم ها بدین صورت است که شما پس از ثبت نام  در این سایت ها کدی را دریافت می کنید و در قالب وبلاگ خود قرار می دهید و چون قرار نیست بنری نمایش داده شود جای قرار گیری کد مهم نیست پیشنهاد می شود برای راحتی کد را در انتهای قالب وبلاگ خود قرار دهید.حال هر آی پی جدیدی که وارد وبلاگ شما شود در هر کجای صفحات وبلاگ شما کلیک کند یک تبلیغ پاپ آپ برای او نمایش داده می شود و شما بدین صورت به ازای بازدید کنندگان وبلاگتان درامد خواهید داشت.
از امکانات دیگری که معمولا این سیستم ها ارایه می کنند قابلیت گرفتن زیر مجموعه است که درامد شما را افزایش می دهد.
بهترین سیستمی که دراین حوزه در ایران وجود دارد سیستم پارس پا می باشد که این روزها در بین وبمستر های ایرانی جایگاه ویژه ای باز کرده و قابلیت رسیدن به درامدهای میلیونی از آن وجود دارد.
مهمترین مزیت آن پورسانت بالا از زیر مجموعه ها و شمارش واقعی و دقیق کلیک ها است که شما می توانید با استفاده از آمارگیر های معتبری همچون وبگذر تعداد پاپ آپ ها چک کنید.
یکی دیگر از مزیت های آن 2 ساعت  برای هر آپی منحصر به فرد می باشد که در سیستم های دیگر برای هر آی پی در طول 24 ساعت یک پاپ آپ محاسبه خواهد شد و در این صورت شما در این سیستم 12 برابر درامد خواهید داشت.
به مثال زیر توجه کنید.

نمودار زیر مجموعه گیری

 

تعداد زیر مجموعهمیانگین بازدید 1 وبلاگمجموعه بازدید وبلاگهای زیر مجموعهدرآمد شما در 1 روز
10150 بازدید در روز1.5001500 تومان در روز
80150 بازدید در روز12.00012 هزار تومان در روز
300150 بازدید در روز45.00045 هزار تومان در روز

 

روش های گرفتن زیر مجموعه در این سایت به خوبی توضیح داده شده است و هر چند وقت یکبار روش جدیدی به آن اضافه می کنند که در هیچ کدام از سیستم های دیگر وجود ندارد.


نکته:هیچگاه از دو یا چند سیستم پاپ آپ به طور همزمان استفاده نکنید زیرا معمولا سیستم های پاپ آپ چنین اجازه ای را به شما نمی دهند البته سیستم هایی هستند که به شما استفاده از 2 پاپ آپ را می دهند اما اگر از دو یا چند پاپ آپ استفاده کنید بازدید کننده های خود را به زحمت خواهید انداخت و آنها دیگر به وبلاگ شما باز نخواهند گشت.

عضویت در سیستم پارس پا

موفق و پیروز باشید.

 طبقه بندی: مقالات،  سیستم های کسب درامد از وبلاگ، 

  • فال انبیاء
  • غاز
  • ضایعات